I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Telefony

10,9 milimetra grubości ? nowe Moto L6

Motorola oferuje nowy model multimedialnego telefonu bez klapki – L6. Aparat ten to eleganckie i nowoczesne urządzenie, przyciągające uwagę laserowo wycinaną, podświetlaną błękitnym światłem klawiaturą i aluminiową obudową o rekordowo małych wymiarach (10,9 mm grubości).

Motorola L6 jest pierwszym modelem z nowej serii ?Blades? (?ostrza?) ? telefonów w kształcie batonika, wyglądem nawiązujących do kultowego już modelu Motorola RAZR V3.

Motorola L6 jest kontynuacją kierunku wyznaczonego przez RAZR V3 ? łączenia nowoczesnej technologii z piękną formą. Mówimy: piękne słowa lepiej brzmią w pięknej słuchawce? i tak jest w przypadku Motoroli L6. Ten telefon przyciąga wzrok, stanowiąc o stylu użytkownika, dostarczając jednocześnie bogactwa funkcji komunikacyjnych? ? mówi Małgorzata Matusiewicz, marketing menedżer Motoroli na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Motorola L6 to multimedialna platforma zamkniętą w niewielkiej, wyjątkowo cienkiej obudowie. Urządzenie ma duży, kolorowy wyświetlacz, aparat cyfrowy z 4-ro krotnym zoomem, funkcję nagrywania filmów wideo oraz oprogramowanie do obróbki zdjęć. Telefon posiada 10 MB wbudowanej pamięci, łącze Bluetooth i wysokiej jakości głośnik.