I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Telefony

MOTOgrawer ? V3 z dedykacją pod choinkę

Nowe możliwości personalizacji Motoroli V3 ? każdy, kto zarejestruje się na internetowej stronie programu MOTOgrawer, otrzyma bezpłatnie tylną klapkę z wybranym przez siebie laserowo wygrawerowanym napisem.

Motorola inauguruje akcję ?Wygraweruj coś od siebie?. Teraz każdy posiadacz Motoroli V3 RAZR będzie mógł bezpłatnie otrzymać dodatkową, tylną klapkę telefonu z wybranym przez siebie, wygrawerowanym laserowo napisem. Akcja rozpoczęła się 18 listopada i będzie trwała do końca grudnia. Program MOTOGrawer daje możliwość przygotowania bardzo osobistego prezentu dla wybranej osoby.

? Motorola V3 to piękny i funkcjonalny telefon o doskonałej jakości, który można dostosowywać do własnych potrzeb na wiele sposobów ? choćby przez ustawianie dowolnych tapet lub ikon na pulpicie. Idziemy jednak krok dalej, by urządzenie było naprawdę bliskie posiadaczowi – własne imię i nazwisko, credo życiowe lub życzenia dla najbliższej osoby wygrawerowane na telefonie sprawią, że telefon nabierze naprawdę osobistego charakteru ? powiedział Grzegorz Podgórski, dyrektor ds. rynku telefonów komórkowych Motorola.

Długość wygrawerowanego tekstu to maksymalnie 26 znaków (dwie linie, każda po 13 znaków). Aby wziąć udział w akcji, należy wysłać SMS (koszt: 50 gr +VAT) o treści ?MOTO? pod numer 7036. W odpowiedzi otrzymamy hasło, które trzeba wpisać w formularzu rejestracyjnym znajdującym się na stronie internetowej programu MOTOgrawer. Podajemy tam również numer IMEI telefonu, wpisujemy wybrany do wygrawerowania tekst oraz wybieramy rodzaj czcionki i kolor klapki, którą chcemy otrzymać. Po zakończeniu rejestracji wystarczy już tylko czekać na przesyłkę pocztową z nową klapką.