I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Naszym zdaniem

Naszym zdaniem: Motorola SLVR L7 i L6

Kolejne z supertelefonów, które Motorola pokazała na pokazie prasowym Motospace 2006. Seria SLVR to prawdziwe ostrza, którymi Moto chce wbić się głęboko w rynek.

slvrl6_p.jpg

Co mówi producent:
Motorola L6 to eleganckie urządzenie, wyposażone w szereg multimedialnych funkcji. Model posiada płaską, aluminiową obudowę o grubości 10,9 milimetra oraz podświetlaną błękitem klawiaturę. Motorola L6 ma duży, kolorowy wyświetlacz (128×160 pikseli), aparat cyfrowy VGA z 4-rokrotnym zoomem, umożliwiający nagrywanie filmów wideo i obróbkę zdjęć. L6 posiada 10 MB wbudowanej pamięci, łącze Bluetooth i wysokiej jakości głośnik.

slvr7_p.jpg

Motorola SLVR L7 to telefon o grubości zaledwie 11,5 milimetra, wykonany z materiałów najlepszej jakości. SLVR wyróżnia się super-płaskim designem, laserowo wycinaną, unikatowo podświetlaną klawiaturą oraz dużym, odpornym na zadrapania ekranem. Aparat wyposażono m.in. w odtwarzacz plików MP3/AAC oraz gniazdo kart pamięci TransFlash?, pozwalające rozszerzyć pamięć telefonu do 512 MB. SLVR posiada wbudowany aparat cyfrowy VGA z 4-rokrotnym zoomem i autofocusem, który umożliwia również nagrywanie filmów wideo. Telefon ma 5 MB wbudowanej pamięci, łącze Bluetooth oraz zapewniający doskonałą jakość dźwięku 24 kanałowy głośnik 22 KHz

Co my mówimy:
No wszystko bardzo ładnie, tylko dlaczego po włączeniu w dwóch takich samych telefonach, w tym przypadku L7, Bluetooth?ów one się nie widzą? Dlaczego ten wspaniały ekran wydaje się strasznie marnej jakości, nie umywającej się do V3. Owszem lekkie, cienkie i poręczne, ale czy aby do końca? L6 bez karty pamięci, czy jest sens wypuszczanie prawie identycznych telefonów na rynek, w bardzo podobnej cenie? Ech panowie i panie z Motoroli, czy aby ba pewno potrzeba L6 i V3i, skoro jest L7 i V3x? Czy to aby nie sztuczne zagęszczanie rynku? Czwórka, wprawdzie z minusem, ale zawsze czwórka.