I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Newslettery

Nowy DECT od Panasonic

Panasonic DECTTym razem najświeższe informacje od koncernu Panasonic. Otrzymaliśmy informacje na temat ich najnowszego telefonu stacjonarnego. Poczytajcie i zobaczcie co pojawi się na rynku w najbliższych dniach. Naszym zdaniem całkiem fajna oferta.

Panasonic wprowadza na polski rynek cyfrowe telefony bezprzewodowe typu DECT z kolorowym wyświetlaczem LCD. Modele oznaczone symbolami KX-TG8220 i KX-TG8200 wyróżniają się niezwykle elegancką i nowoczesną stylistyką, różnorodnością polifonicznych dźwięków oraz łatwą obsługą m.in. dzięki graficznemu menu i ergonomicznemu przyciskowi nawigacyjnemu.

Nowe telefony Panasonic DECT, których wysokiej jakości obudowa przypomina politurę fortepianu, zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i wygody obsługi. W tym celu w obu modelach zainstalowano 1,5-calowy, czytelny, kolorowy wyświetlacz oraz podświetlaną klawiaturę i wyświetlacz w słuchawce.


Zbliżone do graficznego interfejsu użytkownika, oparte na ikonach menu ułatwia dostęp do bogatych funkcji urządzenia i jego ustawień. W zależności od indywidualnych preferencji użytkownik może także wybrać jeden z trzech atrakcyjnych wzorów ?tapety?. Z kolei, o nadchodzącym połączeniu powiadamia podświetlana na kolor bursztynowy klawiatura słuchawki. Rozwiązanie to jest niezwykle praktyczne podczas korzystania z telefonu w ciemności.
Dzięki zapewniającemu swobodę ruchu systemowi głośnomówiącemu można odbierać połączenia bez przerywania dotychczasowej czynności np. sprzątania czy też pisania e-maila. Wiadomości tekstowe można wysyłać nawet, jeżeli osoba, z którą chce się rozmawiać nie podnosi słuchawki?. Telefony KX-TG8220 i KX-TG8200 zostały wyposażone także w funkcję identyfikacji abonenta wywołującego, dzięki czemu użytkownik wie, kto do niego dzwoni?. Lista identyfikacji obejmuje 50 nazw i numerów telefonów. Książka telefoniczna zapamiętuje w słuchawce 200 wpisów (nazwa + numer).
Z jedną stacją bazową może pracować nawet 6 słuchawek, dzięki czemu np. każdy członek rodziny może mieć własną słuchawkę telefoniczną.. Dodatkowo, model KX-TG8220 posiada wysokiej jakości cyfrowy automat zgłoszeniowy, czyli tzw. automatyczną sekretarkę, z 40-minutowym czasem nagrywania.
Akumulator Ni-MH w obu modelach umożliwia do 12 godzin rozmowy i 150 godzin pracy w trybie gotowości.
Telefony Panasonic DECT KX-TG8220 i KX-TG8200 będą dostępne na rynku polskim od połowy listopada br. w rekomendowanej cenie brutto:
? KX-TG8220 (wersja z automatyczna sekretarką) ? 309 PLN
? KX-TG8200 ? 269 PLN
Wymiary KX-TG8220:
Stacja bazowa (szer. x dł. x wys.) 116x113x44 mm
Słuchawka (szer. x dł. x wys.) 47x32x143 mm
Wymiary KX-TG8200:
Stacja bazowa (szer. x dł. x wys.) 116x113x44 mm
Słuchawka (szer. x dł. x wys.) 47x32x143 mm