I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Telefony

Porozmawiaj z telefonem

W zwykłych telefonach wybieranie głosowe to po prostu nagrywanie próbki mowy i dopasowanie jej do numeru osoby, z którą chcemy rozmawiać. Samsung poszedł krok dalej, stworzył telefon, który jest bardzo ?wyrozumiały?.

SGH-E620 to kolejny model telefonu, który wprowadza na rynek najnowsze rozwiązania, nigdy jeszcze dotąd nie stosowane. A co jest w nim takiego nietypowego? No cóż, oprócz tego że standardowo wyposażony jest w zestaw słuchawkowy Bluetooth, jednomegapikselowa kamerę i 64-bitowa polifonię, to do tego jeszcze rozumie co do niego mówimy. A dokładnie potrafi rozpoznawać wpisy z książki telefonicznej, wypowiadane przez użytkownika. Nie musimy ani wcześniej nagrywać dla każdego numeru osobnej sekwencji, ani nawet dotkać telefonu podczas wybierania numeru. Wystarczy wypowiedzieć odpowiednią frazę do słuchawki Bluetooth i czekać na połączenie. Należy podkreślić od razu, że telefon może rozpoznawać każdą mowę, nie tylko tę ?nauczoną?. Mówi w pięciu językach angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim i obecnie jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie aparatów.
Ostatnimi czasy Samsung wydał na świat wiele innowacyjnych rozwiązań. Czyżby szykował się na podbicie rynku nie tyle masową sprzedażą i niskimi cenami, co niepowtarzalnymi w skali światowej rozwiązaniami?