Top

Logitech mm32

Kwiecień 21, 2006

Logitech wprowadza na rynek przenośny zestaw mm32 ? elegancki system głośników w przystępnej cenie, oferujący dźwięk znakomitej jakości. Zestaw działa z każdym odtwarzaczem MP3, w tym z iPodami, posiadającymi standardowe wejście słuchawkowe.
mm32_1.jpg
Głośniki mm32 to urządzenie dla odbiorcy masowego, należące do wciąż rozbudowywanej serii przenośnych głośników MP3. Model, dostępny w kolorze białym, posiada wyjątkowo niewielkie rozmiary ? 6 x 6 x 28,5 cm oraz design przykuwający wzrok i charakterystyczny, walcowaty kształt. Do zestawu dołączono wygodne nylonowe etui podróżne, pozwalające na zabranie głośników ze sobą i jednocześnie chroniące zestaw (dzięki specjalnym metalowym kratkom). Zastosowane w modelu cztery mikrogłośniki neodymowe (po dwa z każdej strony) oferują dźwięk zaskakująco wysokiej jakości.

mm32_2.jpg
Głośniki mm32 znakomicie nadają się do wykorzystania w czasie podróży służbowych, podczas pikniku w parku albo na wakacjach. Można korzystać z nich także w czasie wypoczynku na tarasie ? mówi Jef Holove, wiceprezes marketingu produktów działu rozrywki i komunikacji Logitech. ?

Model mm32 posiada atrakcyjną cenę, oferując jednocześnie wysoką wygodę użytkowania, niezależnie od miejsca. Jest także znakomicie zaprojektowany.
Cztery baterie AA pozwalają na nieprzerwane korzystanie z głośników przez 10 godzin. Urządzenie wyposażono w unikatową podstawkę umożliwiającą ładowanie odtwarzacza oraz podłączenie kabli wejściowych audio do portów umiejscowionych w podstawie odtwarzacza. Podstawka posiada także dającą się regulować tylną część, o dowolnym kształcie i rozmiarze, podtrzymującą odtwarzacz.

Ceny i dostępność
Przenośne głośniki Logitech mm32 będą dostępne w sprzedaży w Europie od maja. Sugerowana cena detaliczna wynosi 319 PLN. Rodzina głośników Logitech do odtwarzaczy MP3 obejmuje również znakomite, niezwykle popularne produkty, takie jak przenośne głośniki Logitech? mm50 do iPodów; przenośne głośniki Logitech? mm28 o wyjątkowo niewielkich rozmiarach; a także proste przenośne głośniki Logitech? mm22.

Komentarze

Comments are closed.

Bottom