Top

Nowe pchełki na rynku – Vedia VP-SRS200

Listopad 8, 2007

Vedia VP-SRS200Dostaliśmy ciekawe info od firmy Vedia, o nowych słuchawkach, które niebawem pojawią się na naszym rynku. Informację znajdziecie ponizej.

VEDIA VP-SRS200 to niezwykłe słuchawki typu ?pchełki?. Swoje możliwości doskonale prezentują przy współpracy z wszelkimi urządzeniami mobilnymi. Ich dźwięk według pierwszych testów jest znacznie ciekawy niż innych podobnych słuchawek.

Tradycyjne słuchawki douszne zazwyczaj nie oferują tak dobrego brzmienia jak duże słuchawki. Alternatywą są słuchawki dokanałowe ? jednak nie każdy toleruje je z powodu głębokiego osadzenia w uchu. VEDIA VP-SRS200 to słuchawki typu ?pchełki?, które oferują znacznie więcej dobrego brzmienia i basu niż większość dostępnych słuchawek dousznych a do tego nie kosztują dużo!

VEDIA VP-SRS200 wyprodukowane są na licencji firmy SRS Labs. Jest to amerykańska korporacja z wieloletnim doświadczeniem w systemach udoskonalających brzmienie dźwięku. Firma SRS Labs posiada laboratoria badawcze w USA, Korei i Japonii. Systemy SRS WOW, SRS WOW 2, SRS WOW HD od dawna stosowane są w domowych systemach HiFi, w sprzęcie CarAudio oraz od kilku lat w przenośnych odtwarzaczach audio-video i multimedialnych telefonach komórkowych.

Słuchawki VEDIA VP-SRS200 to pierwsze tak zaawansowane słuchawki typu pchełki stworzone przez tą firmę. Dzięki doświadczeniu w branży dźwięku, słuchawki te są jednym z ciekawszych pod względem brzmienia słuchawkami typu ?pchełki?. Potwierdzają to opinie wielu użytkowników, którzy mieli już okazje testować słuchawki.

Dźwięk określany jest jako szybki, precyzyjny, doskonale oddający przestrzeń nagrania. Wyraźnie zaakcentowany jest bas, którego brakuje w większości słuchawek tego typu. Słuchawki VEDIA VP-SRS200, nawet bez dodatkowego ustawienia equalizera, potrafią wydobyć to co najlepsze z odtwarzacza i odtwarzanego utworu.

W sprzedaży VP-SRS200 znajdą się już po 15 listopada. Ich cena wyniesie 79 zł wraz z bogatym zestawem akcesoriów. W pudełku znajdują się: słuchawki, kabel przedłużający, usztywniany futerał z logiem SRS, oraz gąbeczki. ?Pchełki? posiadać będą posiadać dwuletnią gwarancję. Na początku będzie można je nabyć w salonach: MP3store, Sferis, EMPiK oraz Komputronik.

Komentarze

Comments are closed.

Bottom