I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Audio

Panasonic Car Entertainment System

Warszawa, 22 lutego 2006 r. ? Panasonic, czołowa marka koncernu Matsushita Electric Industrial, światowego lidera w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń elektronicznych, wprowadza na rynek nową linię produktów Car Entertainment System. W ramach oferty na polskim rynku w roku 2006 zobaczymy dziewięć nowych radioodtwarzaczy oraz 7 produktów z grupy Car Audio-Video. Urządzenia z nowej linii charakteryzują się ciekawą innowacyjną stylistyką, wysoką jakością dźwięku oraz dbałością o detale.

panasonic_pink.jpg

Najbardziej zaawansowanymi spośród nowych radioodtwarzaczy są modele CQ-C8803 i CQ-C8403. Ich cechą charakterystyczną jest kolorowy wyświetlacz typu OEL, który wyświetla 4096 kolorów, co w praktyce oznacza 8-krotność tego, co oferował ich poprzednik . Wyświetlacz ten osiąga bardzo dobry kontrast, wysoką jasność i szeroki kąt widzenia. Nową generację zaawansowanych odtwarzaczy samochodowych wyposażono również w możliwość podłączenia iPod?a oraz urządzenia Bluetooth.
Do grupy drugiej należy model CQ-C7703, dysponujący 70W wzmacniaczem i cyfrowym amplitunerem oraz nieco skromniej wyposażony CQ-C7303. Oba urządzenia posiadają wyświetlacz 3DDM ze zmiennym podświetlaniem i możliwością podłączenia iPod?a oraz urządzenia Bluetooth.

W radioodtwarzaczu CQ-C5303 znajdziemy panel motoryczny, który posiada możliwość zmiany koloru i podświetlenia klawiszy. Jest to jedyny produkt z kolekcji 2006 wyposażony w ten typ wyświetlacza. Tak jak w poprzednich, wyższych seriach, CQ-C5303 posiada opcję podłączenia iPod-a i urządzenia Bluetooth.
W kolejnej grupie urządzeń znajdują się dwa modele z obracanym panelem. Wśród najważniejszych cech CQ-C3503 wymienić należy system True Bass, wyjście AUX na przednim panelu oraz opcję zmiany podświetlania. Ponadto CQ-C3503 wyróżnia się nietuzinkowym wzornictwem. Drugi model – CQ-C3303 jest następcą ubiegłorocznego modelu CQ-C3301.
Nowy, ciekawszy wygląd znajdziemy też w grupie radioodtwarzaczy z podajnikiem szczelinowym. Model CQ-C1323 wyposażono w dekoder formatu MP3 oraz wyjście AUX na przednim panelu urządzenia. Szczególnego charakteru dodaje mu niebieski przycisk wyboru źródła. Tradycjonaliści docenią natomiast klasyczny, stylistycznie solidny odtwarzacz CQ-C1123, z pokrętłem regulacji głośności.
W nowej ofercie nie mogło zabraknąć produktów z dynamicznie rozwijającej się kategorii audio-video. Znajdziemy tu modele In-Dash o świetnych parametrach obrazu: CQ-VD7003 w rozmiarze 1DIN AV, CQ-VD6503 rozmiarze 2DIN AV. Panasonic oferuje także 9 calowy monitor z odtwarzaczem DVD przeznaczony do podwieszenia pod sufitem auta CY-VHD9401, oraz zmieniarkę DVD CX-DH801.
Panasonic zaprojektował wszystkie swoje urządzenia Car System z myślą
o nowoczesnym aucie przyszłości. Częścią systemu może być tzw. Expansion Module, panel umożliwiający komunikację między urządzeniami elektronicznymi, takimi jak np. odtwarzacz mini-DV, konsola do gier, zmieniarka DVD i oczywiście iPod, zapewniający dostęp do zasobów muzyki, także tych skompresowanych w formatach MP3 i WMA. Dzięki panelowi Expand Module produkty Panasonic Car System zostały przystosowane do roli centrum mobilnej rozrywki.
Wsparcie dla systemu stanowią odpowiednie głośniki, od których zależy jakość dźwięku. W ofercie Panasonic przeznaczonej na rok 2006 znajduje się aż 5 serii głośników samochodowych różnych typów. Od najpopularniejszych 16,5 cm (230W), przez 13 cm (150W) i 10 cm (100W) aż do cztero drożnych głośników typu 6×9 (300W) i subwooferów (modele: 30cm;1400W oraz 25cm;1300W).
Tegoroczna linia amplitunerów Panasonic odznacza się lepszą jakością dźwięku radiowego (DSP) oraz doskonalszym brzmieniem w trybie Full Digital. Dla zapewnienia odpowiedniej mocy dźwięku, Panasonic oferuje użytkownikom najnowszy cyfrowy amplituner jednokanałowy o mocy 1100W, oraz dwa amplitunery analogowe, dwukanałowy dysponujący mocą 1200W i czterokanałowy o mocy 600W.