Top

Aneta i odkurzacz Dyson DC20 Stowaway

Czerwiec 15, 2008

Dziś… Aneta w pojedynku z niezwykłym odkurzaczem firmy Dyson.

Zdjęcia tym razem zrobił Tomek.

Czekamy na Wasze opinie!

dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
dyson dc20 stowaway
<

Chcesz pozować dla Pinkdot.pl?

Skontaktuj się z nami 🙂

Komentarze

6 komentarzy to “Aneta i odkurzacz Dyson DC20 Stowaway”

 1. klopsik on Wrzesień 23rd, 2008 10:38 pm

  Moglaby mi posprzatac pokoj! Ale ma sprzet, jaka rura! az sie swieci! Rozumiem ze odkurzacz w zestawie z Anetka, ciekawe jaka ma sile ssaca?

 2. Don Mateo el Pedero on Wrzesień 25th, 2008 8:52 pm

  Z całej galerii to bym wybrał dwa zdjęcia, które wyglądają okazjonalnie, ale reszta poniżej przeciętnej. Modelka? hmm ciekawe ile ma watt. hehe. Poodkużał bym jej wszelkie zakamarki, a tak bo sprzątanie świata było ostatnio i nabrałem chęci do sprzątania. Zdrowa rura. Proponował bym jakąś pozę podczas pracy z odkurzaczem( na pierwszym planie nogi)

 3. arnold on Listopad 4th, 2008 7:09 pm

  Opinie ciekawe:) Co jak co wg mnie i modelka i sam odkurzacz sa bardzo dobre i wygladaja okazjonalnie. Co do tych odkurzaczy Dysona, widzialem je i nawet znajomy sie skusil na nie. Chwalone sa i z dlugo letnia gwarancja, takze widac marka wysluzona. Zreszta jak wpisalem Dyson na goglach to znalazlo mi strone dysona oficjalna polska gdzie jest historia konstruktora. Dysony to pierwsze odkurzacze bezworkowe. Takze tradycje firma ma.

 4. gulliver on Listopad 6th, 2008 8:24 am

  moi znajomi również mają taki odkurzacz i go sobie bardzo chwalą, ja też myślę nad jego kupnem w niedalekiej przyszłości. a co do zdjęć to są ładne, widziałem ten odkurzacz na własne oczy i muszę powiedzieć że sam robi równie imponujące wrażenie…

 5. emill on Listopad 9th, 2008 12:11 am

  ja już jestem właścicielem takiego odkurzacza I generalnie jestem bardzo zadowolony, cena nienajniższa ale z pewnością jest jej warty. Czyści dokładnie i właściwie sprzątanie stało się nawet przyjemne. Polecam go wszystkim, którzy cenią sobie jakość i trwałość , a przecież to zakup na lata.

 6. bastek on Listopad 28th, 2008 12:04 pm

  Dobra odkurzacze, jak kupowalem swojego to sprzedawca odrazu polecil i doradzal tylko tej marki, gdy powiedzialem ze chce tylko bezworkowy odkurzacz. I faktycznie mial racje, jak do nie dawna nie cierpialem sprzatac. Teraz to sam wyrywam zonie odkurzacz:P

Bottom