I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Gadżety dla domu

Cyfrowy amplituner AV Panasonic SA-XR57

Panasonic wprowadza na rynek nowy cyfrowy amplituner audio-video, korzystający z funkcji HDAVI. Umożliwia ona wygodną obsługę wszystkich zgodnych ze sobą elementów zestawu kina domowego ? np. telewizora, amplitunera i odtwarzacza DVD. HDAVI oparte jest na standardzie HDMI, który pozwala na cyfrową transmisję wysokiej jakości sygnałów audio i video poprzez pojedynczy kabel.
kino_p.jpg
Funkcja HDAVI sprawia, że nowy amplituner SA-XR57 jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Jednym naciśnięciem (opcja One-Touch Player) uruchomiony zostaje cały zestaw kina domowego, dzięki czemu nie trzeba włączać każdego z urządzeń osobno.
Model SA-XR57 jest również wyposażony w nową, rozszerzoną wersję systemu sterowania wzmacniaczem Dual Amp ? rozwiązania, które spotkało się z uznaniem już w modelu SA-XR55. Zarówno w trybie 2-kanałowym, jak i 5.1-kanałowym, ten zaawansowany system steruje głośnikami, wykorzystując system z podwójnymi wzmacniaczami, w którym przednie głośniki mogą być sterowane przez 4 wzmacniacze bez dodatkowego okablowania.
Łącząc doskonałe właściwości cyfrowego wzmacniacza z większą głębią tonów, jaką zapewnia sterowanie Dual Amp, model SA-XR57 zapewnia odbiór dźwięku o jakości, jakiej moglibyśmy spodziewać się po zaawansowanych wzmacniaczach analogowych.

SA-XR57 charakteryzuje się również szerokim pasmem mocy użytecznej, dostosowującym urządzenie do częstotliwości 88-kHz, aby wykorzystać 2-kanałowe źródła dźwięku wyposażone w przetwornik 192-kHz/24-bity. Amplituner może przenosić ultra wysokie dźwięki, jakie oferuje format DVD-Audio, wiernie odtwarzając oryginalny charakter i klimat tego źródła dźwięku.
Urządzenie posiada dekodery najbardziej zaawansowanych obecnie formatów dźwięku przestrzennego, takie jak Dolby Pro Logic IIx, Dolby Digital EX, DTS 96/24, DTS-ES oraz DTS NEO:6. Model SA-XR57 pozwala nawet na korzystanie z 7.1-kanałowego dźwięku przestrzennego.
Amplituner SA-XR57 jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie elegancki. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Sugerowana cena detaliczna tego modelu wynosi: 1799 PLN.