Top

Nawigacja iGO na microSD? od 2007 roku

November 29, 2006

iGO_logo_pink.jpgJuż w pierwszej połowie 2007 roku system iGO dostępny będzie na kartach microSD. Na przyszły rok zapowiedziana jest także aktualizacja i uzupełnienie map Europy Wschodniej w tym Polski.

Nawigacja iGO to rewelacyjny system GPS. Możesz go używać z PDA, MDA i innymi przenośnymi urządzeniami wyposażonymi w czytnik kart miniSD lub SD. W związku z coraz większą popularnością kart microSD, firma iGO zapowiedziała wprowadzenie swoich map GPS na kartach microSD.

Nie są jeszcze znane szczegóły czy mapy będą dostępne oddzielnie na microSD i na miniSD, Czy może dołączony będzie do zestawu adapter. W tej chwili dzięki specjalnemu adapterowi iGO na miniSD może być wykorzystywany także w czytnikach SD.

W 2007 roku zajdą także poważne zmiany w samych mapach iGO. Dzikie poszerzeniu współpracy z TeleAtlasem, znacznie dokładniejsze staną się mapy Europy Wschodniej, w tym oczywiście Polski. Obecnie system iGO obejmuje 30% polskich dróg.

Dzięki aktualizacji powierzchnia ta ma się znacznie podnieść. W niedługim czasie Polska ma być tak samo dokładna jak mapy Europy Zachodniej, które to uważane są za jedne z najdokładniejszych i zawierających najwięcej POI (Points of Interest) czyli restauracji, stacji benzynowych czy hoteli. System aktualizacji jest całkowicie bezpłatny przez rok od zakupu systemu iGO.

Więcej informacji na oficjalnej Polskiej stronie systemu nawigacji GPS iGO: www.igonavi.pl

Komentarze

Comments are closed.

Bottom