I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
Kino domowe

Pierwsze kino domowe Blu-ray Panasonic

Panasonic SC-BT100Początek roku jak zwykle gorący. Panasonic zasypuje nas informacjami o kolejnych urządzeniach pojawiających się na rynku. Tym razem coś dla tych, którzy mają ciężkie portfele i lekką rękę do wydawania pieniędzy.

Panasonic poinformował o wprowadzeniu na rynek pierwszego systemu kina domowego, który posiada zintegrowany odtwarzacz płyt Blu-ray. Nowy system ma wbudowane gniazdo do kart pamięci SD oraz stację dokującą do iPoda. SC-BT100 doskonale uzupełnia linię płaskich telewizorów Viera.

Nowy system kina domowego jest dowodem na to, że Panasonic kładzie nacisk na elastyczną obsługę nośników. Panasonic SC-BT100 został skonstruowany z myślą o iPodzie i jest wyposażony w zintegrowaną stację dokującą, która nie tylko doładowuje iPoda, ale również odtwarza muzykę i video. Poprzez system kina domowego wyświetlane jest menu oraz tytuły utworów na ekranie telewizora i umożliwia sterowanie iPodem za pomocą dołączonego pilota. Gniazdo na karty pamięci SD pozwala na proste odtwarzanie zdjęć cyfrowych lub materiałów video nagranych w formacie standardowym albo AVCHD. Wejście optyczne umożliwia łatwe podłączenie przystawki telewizyjnej, cyfrowej nagrywarki video lub konsoli gier.
System SC-BT100 można rozbudować do obsługi pełnego dźwięku 7.1 przez dokupienie dwóch głośników bocznych oraz urządzenia nadawczo-odbiorczego. Jest on zgodny ze wszystkimi nowymi kodekami audio i wyposażony w Viera Link? HDAVI, cyfrowe łącze audio-video HDMI, które pozwala na obsługę wszystkich komponentów (w tym telewizorów Panasonic Viera) za pomocą jednego pilota.
Odtwarzacz płyt Blu-ray jest zgodny ze specyfikacją Final Standard Profile i oferuje zaawansowane funkcje takie jak: obraz w obrazie oraz funkcję miksowania dźwięku, która pozwala użytkownikowi przełączać dźwięk między oknem głównym a podrzędnym.
SC-BT100 oprócz doskonałego obrazu oferuje zaawansowaną, najnowocześniejszą obsługę dźwięku. Subwoofer typu Kelton został wyposażony w pasywny radiator oraz głośnik, który ogranicza wibracje i szumy, a jednocześnie zapewnia bardziej dynamiczny bas. Wszystkie głośniki, w tym środkowe, mają bambusowe membrany ze ściśle splecionych włókien, które cechują się dużą sztywnością i gwarantują wysoką wierność dźwięku. Aby widz mógł cieszyć się dźwiękiem surround nawet przy małej głośności, system został wyposażony w funkcję Whisper-mode Surround?, która dynamicznie podbija basy i kanały surround zapewniające efekt zanurzenia w dźwięku.