I solve top puzzle games for iOS, Android, Steam and Nintendo Switch for you!
To i Tamto

Kodak Picture Viewer – album fotograficzny w Twojej kieszeni

Szukasz modnego prezentu, który będzie jednocześnie w rozsądnej cenie? Takiego, który naprawdę się przyda i nie będzie zbierał kurzu na półce? Nie szukaj dalej – nowa przeglądarka do zdjęć Kodak Easyshare Picture Viewer, będzie dostępna na całym świecie już w czerwcu.

Ten cyfrowy album zdjęciowy wielkości karty kredytowej z łatwością zmieści się w kieszeni lub torebce, a jest wystarczająco potężny by pomieścić najważniejsze życiowe wspomnienia. Przeglądarka jest w stanie przechować do 150 zdjęć, które można wyświetlić na ekranie LCD o rozmiarze 2,5 cala. Idealnie nadaje się dla rodziców, którzy chcą pochwalić się zdjęciami swoich dzieci lub dla absolwenta, który pragnie mieć blisko siebie zdjęcia swoich przyjaciół i rodziny. By umożliwić oglądanie jeszcze większej ilości zdjęć, wystarczy podłączyć standardowe karty pamięci typu SD lub MMC.

Szkoda tylko, że ekran tej przeglądarki ma tylko 2,5 cala. Jeśli byłby większy z pewnością zastąpiłby tradycyjne albumy ze zdjęciami. Wyobraźcie sobie pudełko z kartami MMC i obok ramka ze zdjęciem, które możemy w każdej chwili zmienić. Jednak na takie rozwiązania przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak z pewnością niedługo.