Top

Naszym zdaniem: Motorola V3x

February 14, 2006

Podczas konferencji prasowej Motospace 2006 Motorola przedstawiała aż pięć nowych telefonów, które mają pojawić się w sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku. Kolejno przedstawimy Wam nasze pierwsze wrażenia.

moto1.jpg

To kolejna wersja kultowego już modelu V3, która tak naprawdę ma z nim wspólną jedynie klapkę. To telefon w pełni multimedialny i nowoczesny, przystosowany do obsługi sieci 3G.

moto2.jpg

Co mówi producent:
Bazujący na designie RAZR V3 telefon z klapką przystosowany do pracy w sieciach 3G. Dzięki dwóm kamerom cyfrowym można komfortowo korzystać z połączeń wideo. Główny aparat cyfrowy ma matrycę 2 megapikseli, 8 krotny zoom i tryb makro, który umożliwia robienie zdjęć z niewielkiej odległości. Motorola V3x nagrywa sekwencje wideo i obsługuje video streaming (oglądanie filmu podczas ściągania). V3x ma dwa kolorowe wyświetlacze, funkcję wybierania głosowego oraz technologię Bluetooth. Przy obecnej pojemności kart TransFlash pamięć telefonu można rozszerzyć do 512 MB. V3x łatwo synchronizuje się z komputerem – do wyboru mamy połączenie przez kabel USB lub bezprzewodowy Bluetooth.

moto3.jpg

Co mówimy my:
To najlepszy z całej piątki prezentowanych aparatów. Nie jest to kolejny ?plaskacz?, który ma tylko cieszyć wyglądem, ale przede wszystkim urządzenie z krwi i kości. Niestety podczas prezentacji V3x była bardzo pilnowana, w odróżnieniu od serii SLVR, dlatego udało nam się tylko chwilę z nią poobcować. Jednak jeśli w użytkowaniu wygląda tak jak na papierze, to z pewnością będzie silne wejście Motoroli w rynek 3G (na takie modele jak A835 lepiej spuścić zasłonę milczenia). W naszej opinii cztery i pół gwiazdki na pięć, jakiś margines błędu musimy zostawić na telefon, który będzie parzył kawę.

Komentarze

2 Komentarzy to “Naszym zdaniem: Motorola V3x”

  1. Zigmunt on February 14th, 2006 2:36 pm

    Fajny fonik.

  2. Wisnia on October 29th, 2006 5:20 pm

    super telefon

Bottom